Traditionele Yang stijl 43 vorm: Vormen 1 tm 9 met ingesproken audio / opname schuin achter boven vanuit noord westelijke richting
DEEL 1 Yang stijl 43 vorm: VORM 1 T/M 9 MET INGESPROKEN AUDIO ONDER DE MUZIEK / OPNAME SCHUIN BOVEN
OPNAME VAN SCHUIN BOVEN ACHTEREN: // uitgevoerd door Machiel Gabor Welbergen DEEL 1: VORM 1 T/M 9 MET AUDIO ONDER DE MUZIEK // Voor beginners cursus stapsgewijs elke vorm doorlopen ingesproken door Hielke Hylkema
Voor meer informatie zie de lesbrief in pdf formaat op de documenten pagina van deze website. Voor online vragen over deze specifieke video gebruik het reactie formulier onder aan de pagina. Ik probeer alle vragen z.s.m te beantwoorden. (gemiddelde reactie tijd is ongeveer 48 – 96 uur).
In deze video leg ik uitgebreid vormen 10 tm 15 uit van de traditionele Yang 43 vorm. Ik geef tevens tips in elke vorm waar je op zou kunnen letten m.b.t het goed uitstappen. maar ook de beweging van de handen en het principe van Yin / Yang bewegen in relatie tot waar het gewicht zich bevindt op in dit geval hoofdzakelijk de benen.
In deze video ga ik uit op het in volgorde goed bewegen binnen de Tai Chi. Je begint met zinken, vervolgens draai je vanuit je middel en kijk je naar de richting (8 externe krachten binnen de tai chi, de 8 windrichtingen) waar je heen gaat uitstappen (Tai Chi Bu), tot slot heb je dan vervolgens het uitstappen zelf.
Machiel is een vrolijke en motiverende trainer! Zijn energie werkt stimulerend tijdens de sessies. Hij houd je nauwlettend in de... Lees meer
Rebekka
F1T
4
2020-03-17T18:23:36+00:00
Rebekka
Machiel is een vrolijke en motiverende trainer! Zijn energie werkt stimulerend tijdens de sessies. Hij houd je nauwlettend in de gaten zodat je het meeste profijt uit oefeningen haalt en jezelf niet voorbij traint. Met oog voor je doel bedenkt en combineert hij oefeningen zodat het trainen nooit saai is.
Ik heb gisteren van het aanbod van Machiel voor een personal training gebruik gemaakt. Ik heb er maar 1 woord voor: Fantastisch! Zo sterk gericht op de dingen die ik in mijn houding en balans kan verbeteren. Als je nog in de gelegenheid bent moet je dat echt een keer meemaken.
In 2014 ben ik begonnen met de F1Tcircuit trainingen bij Machiel. Al jaar en dag ga ik twee keer per... Lees meer
Ellis Schouten
(Trainster Donar Jeugd)
F1T
5
2019-06-14T19:15:11+00:00
Ellis Schouten
(Trainster Donar Jeugd)
In 2014 ben ik begonnen met de F1Tcircuit trainingen bij Machiel. Al jaar en dag ga ik twee keer per jaar op wintersport, en dat jaar heb ik voor het eerst een volledige week kunnen skiën zonder de dag erop met spierpijn wakker te worden.
Machiel is uitstekend in staat om je te laten voelen wat er in je lichaam gebeurd tijdens de Tai Chi... Lees meer
Han
(Tai Chi leerling)
F1T
5
2019-06-14T19:20:41+00:00
Han
(Tai Chi leerling)
Machiel is uitstekend in staat om je te laten voelen wat er in je lichaam gebeurd tijdens de Tai Chi & Qi Gong oefeningen. Vanuit zijn martiale achtergrond weet die ook goed uit te leggen wat de achtergrond is van de bewegingen in de vormen. Dit werkt verhelderend. Ik volg al jaren met veel plezier Tai Chi & Qi Gong lessen op zowel de donderdag ochtend bij Sportrade, als ook bij zijn Tai Chi School Bai Long.
Als 81 jarige geniet ik reeds enige jaren van het bezig zijn met Tai Chi ;de 43 vormen. Dit alles... Lees meer
Nita scholte ter Horst.
(Cursist Tai Chi)
F1T
5
2020-01-11T12:20:29+00:00
Nita scholte ter Horst.
(Cursist Tai Chi)
Als 81 jarige geniet ik reeds enige jaren van het bezig zijn met Tai Chi ;de 43 vormen. Dit alles onder deskundige, enthousiaste maar inspirerende en geduldige begeleiding van Machiel Welbergen. Tai Chi vraagt opperste concentratie, evenwicht, het onthouden van alle vormen en doorzettingsvermogen. In het begin gaan de bewegingen nogal stroef en onhandig. Nu, na vele jaren oefenen word je iets zelfverzekerder en verheug ik mij op de lessen samen met gelijkgestemde aardige mensen, genietend van Tai Chi. Door inspanning kom je tot ontspanning van lichaam en geest! Ik hoop nog jaren aan de verfijning van de 43 vormen van Tai Chi te kunnen werken.. Nita scholte ter Horst.
Al jaren heb ik last van nek- en schouderklachten. Ik heb hiervoor een aantal personal training sessies met Machiel gedaan.... Lees meer
Margriet, Haren / F1T.Personal & F1Tcircuits
F1T
4
2020-01-11T12:02:19+00:00
Margriet, Haren / F1T.Personal & F1Tcircuits
Al jaren heb ik last van nek- en schouderklachten. Ik heb hiervoor een aantal personal training sessies met Machiel gedaan. Hij heeft een workout gemaakt helemaal afgestemd op mijn klachten en mij hierin deskundig begeleid. De oefeningen zijn thuis goed te doen en mijn klachten zijn aanzienlijk afgenomen. Machiel heeft hiervoor veel kennis in huis. Margriet, Haren
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat u hiermee instemt.