Openlessen Tai Chi & Qi Gong 5 & 6 september / Hofstraat 11 Groningen
In het weekend van 5 en 6 september verzorg ik gratis een aantal openlessen van 30 – 45 minuten bij Poweryoga studio in Groningen aan de hofstraat nummer 11. Als je deel wilt nemen aan een openles op een van de beide dagen dan kun je een e-mail sturen naar trainmij@f1t.nl. Voor meer informatie kun je bellen met 050 56 90 543
In en tijdens de lessen zet ik verschillende multimedia componenten in als ondersteuning, om zo het aanleren van de Tai Chi & Qi Gong vormen te vergemakkelijken. Zo gebruik ik ondermeer:
Een dvd op groot beeldscherm met ondersteunend beeld en video materiaal van de vormen.
Whatsapp groep waarin deelnemers video`s en informatie kunnen uitwisselen.
Afgeschermde inlog pagina op deze website met tal van pdf documenten en video bestanden ter ondersteuning van de lessen.
Traditionele chinese muziek ter ondersteuning van de lessen.
Spiegelwand ter ondersteuning als didactisch hulpmiddel voor beter zicht en sneller en beter leerproces.
Periodieke workshops en openlessen speciaal voor de cursisten.
Tevens is er een gezellige woonkeuken met grote tafel met stoelen waar je gratis koffie en thee of fris kunt nuttigen voor en/-of na de les. Er is een ruime kleedkamer met spiegels, kledinghaken + bankjes en een wastafel.
Ik heb gisteren van het aanbod van Machiel voor een personal training gebruik gemaakt. Ik heb er maar 1 woord voor: Fantastisch! Zo sterk gericht op de dingen die ik in mijn houding en balans kan verbeteren. Als je nog in de gelegenheid bent moet je dat echt een keer meemaken.
Al jaren heb ik last van nek- en schouderklachten. Ik heb hiervoor een aantal personal training sessies met Machiel gedaan.... Lees meer
Margriet, Haren / F1T.Personal & F1Tcircuits
F1T
4
2020-01-11T12:02:19+00:00
Margriet, Haren / F1T.Personal & F1Tcircuits
Al jaren heb ik last van nek- en schouderklachten. Ik heb hiervoor een aantal personal training sessies met Machiel gedaan. Hij heeft een workout gemaakt helemaal afgestemd op mijn klachten en mij hierin deskundig begeleid. De oefeningen zijn thuis goed te doen en mijn klachten zijn aanzienlijk afgenomen. Machiel heeft hiervoor veel kennis in huis. Margriet, Haren
'Ik heb Machiel gevraagd om een aantal 1-op-1 trainingen met mij te doen zodat ik handvatten heb om zelf aan... Lees meer
Anne Gmelig-Meyling
F1T
5
2020-04-15T18:49:31+00:00
Anne Gmelig-Meyling
'Ik heb Machiel gevraagd om een aantal 1-op-1 trainingen met mij te doen zodat ik handvatten heb om zelf aan bepaalde spiergroepen te werken die ik sterker wil maken. Enthousiasme is zijn handelsmerk en dat motiveert enorm om aan de slag te gaan en te blijven, want zijn optimistische manier van trainen werkt aanstekelijk. Ook is hij erg kundig; vanuit verschillende disciplines bekijkt hij wat er bij jou past. Ik kan zijn begeleiding aan iedereen aanbevelen!'
Ik kwam bij Machiel terecht omdat ik binnen 2 maanden fit moest zien te worden voor de sporttest van de... Lees meer
Nina Heyden, Juli 2021
F1T
5
2021-07-26T09:03:58+00:00
Nina Heyden, Juli 2021
Ik kwam bij Machiel terecht omdat ik binnen 2 maanden fit moest zien te worden voor de sporttest van de Politie. Samen hebben we gekeken wat de beste route was. Ik heb gekozen voor 2 keer per week personal training en 1 keer per week circuit training. Samen met Machiel is het gelukt om me op tijd klaar te stomen voor de test die ik met een heel mooi resultaat heb behaald. De intensieve trainingen gecombineerd met goede adviezen hebben me heel goed geholpen. Sporten bij F1T is wat mij betreft zeker een aanrader!
Machiel is een uitstekende sport-en fitnessinstructeur die met zijn enthousiasme en passie voor sport, fitness en bewegen elke groep weet te motiveren. Machiel is open en toegankelijk met gedegen vakkennis, die hij het liefst op de werkvloer uitdraagt in samenwerking met cliënten.
In het voorjaar van 2020 ben ik begonnen met circuittraining bij Machiel. Dat was toen in de buitenlucht in een... Lees meer
Anton Houtenbos, november 2020
F1T
5
2020-11-22T20:17:02+00:00
Anton Houtenbos, november 2020
In het voorjaar van 2020 ben ik begonnen met circuittraining bij Machiel. Dat was toen in de buitenlucht in een speeltuin. Iedere week stond er superleuk circuit waarbij Machiel slim gebruikt maakte de aanwezige toestellen in combinatie met zijn eigen materiaal. Ook in de zaal verzint hij iedere maand een circuit met zeer gevarieerde opdrachten. Tussendoor korte oefeningen om bijvoorbeeld je core te versterken. Machiel weet iedereen te motiveren met complimenten en aanmoedigingen. Bij binnenkomst wordt je al vrolijk van zijn enthousiasme en grote glimlach.
Tai chi is controle over lichaam en geest. Sommige zeggen dat het bewegingsmeditatie is. Machiel is een kei in het overbrengen van de verschillende houdingen. Het laten ervaren wat het verschil voelt als je je voet of hand een centimeter anders houd. Tevens zorgt Machiel voor een stuk verdieping door de oorsprong te verklaren met oud Chinese gedichten. Maar ook hoe de oefeningen verbonden zijn aan verdediging en aanval technieken. Voor mij is het altijd het energiegevend rustmoment aan het begin van de week.